Warto przeczytać

NASZ BLOG

Czym jest maintenance service?

W pogoni za efektywnością, przedsiębiorcy szukają różnych rozwiązań, pomagających usprawnić funkcjonowanie firmy. Niewielu z nich jednak wie, że geniusz tkwi w prostocie, dlatego panaceum warto upatrywać w maintenance service.

Przeczytaj całość

Porządek w firmie

Chcąc zwiększyć produktywność i poprawić wizerunek firmy, nie trzeba przebudowywać całych biur ani dokonywać kosztownych inwestycji. Dbając w pierwszej kolejności o najbardziej podstawowe aspekty codziennego funkcjonowania przedsiębiorstwa, pracodawca stwarza warunki do bezpiecznej, efektywnej i przyjemnej pracy.

Przeczytaj całość

Czym jest reworking?

Powierzenie kompleksowej obsługi zewnętrznym podmiotom pozwala na redukcję kosztów utrzymania kadry, która wykonuje pewne czynności tylko w określonych okolicznościach. W ten sposób działa coraz popularniejszy w Polce reworking.

Jest to zlecanie wykonania szeregu czynności – najczęściej na wyrobach niezgodnych - w celu przywrócenia ich do pierwotnej, odpowiedniej specyfikacji.

Przeczytaj całość

Jak złagodzić skutki odpływu pracowników z Ukrainy?

Polski rynek pracy od schyłku ubiegłego roku mierzy się już nie tylko z deficytem kadrowym dotyczącym rodzimych pracowników, ale także ze spadkiem migracji zarobkowej zza wschodniej granicy. W jakim stopniu odpływ fali pracowników z Ukrainy zagrozi polskim pracodawcom?

Czy istnieje możliwość przygotowania się na zbliżające się problemy?

Przeczytaj całość

Ukrainki w Polsce

Obcokrajowcy są częścią krajowego rynku pracy i odgrywają w nim znaczącą rolę. W Polsce największą grupę imigrantów ekonomicznych tworzą Ukraińcy. Z danych Smart Work wynika, że aktualnie mężczyźni stanowią między 60 a 70% wszystkich migrantów.

Z roku na rok zwiększa się jednak liczba kobiet, które przyjeżdżają do naszego kraju w poszukiwaniu pracy.

Przeczytaj całość
flagi kontaktowe
+48 731 365 709
info@smartwork.pl
flagi kontaktowe
+48 517 645 143
n.tkachuk@smartwork.pl
Pon. - Pt. 8:00 - 18:00
Niedziela - nieczynne
ul. Bystrzycka 7a
58-100 Świdnica, Polska