Warto przeczytać

NASZ BLOG

Pilnowanie jakości i zlecanie napraw

Popularny outsourcing, który polega na oddaniu zewnętrznemu przedsiębiorstwu zadań niezwiązanych bezpośrednio z podstawową działalnością, pozwala firmom na skupienie się na biznesie, a także optymalizuje liczbę zatrudnionych osób. Do podobnych systemów współpracy należy reworking. Polega on na realizacji szeregu czynności często związanych z naprawą lub przerobieniem najczęściej na wyrobach niezgodnych. Gdzie szukać tego typu usług?

Przeczytaj całość

Czym jest maintenance service?

W pogoni za efektywnością, przedsiębiorcy szukają różnych rozwiązań, pomagających usprawnić funkcjonowanie firmy. Niewielu z nich jednak wie, że geniusz tkwi w prostocie, dlatego panaceum warto upatrywać w maintenance service.

Przeczytaj całość

Porządek w firmie

Chcąc zwiększyć produktywność i poprawić wizerunek firmy, nie trzeba przebudowywać całych biur ani dokonywać kosztownych inwestycji. Dbając w pierwszej kolejności o najbardziej podstawowe aspekty codziennego funkcjonowania przedsiębiorstwa, pracodawca stwarza warunki do bezpiecznej, efektywnej i przyjemnej pracy.

Przeczytaj całość

Czym jest reworking?

Powierzenie kompleksowej obsługi zewnętrznym podmiotom pozwala na redukcję kosztów utrzymania kadry, która wykonuje pewne czynności tylko w określonych okolicznościach. W ten sposób działa coraz popularniejszy w Polce reworking.

Jest to zlecanie wykonania szeregu czynności – najczęściej na wyrobach niezgodnych - w celu przywrócenia ich do pierwotnej, odpowiedniej specyfikacji.

Przeczytaj całość

Jak złagodzić skutki odpływu pracowników z Ukrainy?

Polski rynek pracy od schyłku ubiegłego roku mierzy się już nie tylko z deficytem kadrowym dotyczącym rodzimych pracowników, ale także ze spadkiem migracji zarobkowej zza wschodniej granicy. W jakim stopniu odpływ fali pracowników z Ukrainy zagrozi polskim pracodawcom?

Czy istnieje możliwość przygotowania się na zbliżające się problemy?

Przeczytaj całość
+48 74 637 90 62
info@smartwork.pl
Pon. - Pt. 8:00 - 18:00
Niedziela - nieczynne
Rynek 1a
58-100 Świdnica, Polska